فروش حبوبات
خانه / عدس / قیمت عدس در بازار ایران

قیمت عدس در بازار ایران

عدس بعنوان یکی از حبوبات های پرمصرف در میان ایرانیان، تولید عمده ای را به خود اختصای داده است. شرکت های بسته بندی حبوبات، قیمت عدس در بازار را طبق نرخ ارز و دیگر فاکتورهای فروش در اختیار مشتریان قرار می دهند. در این میان سهم واردات عدس بیش از صادرات می باشد. انواع عدس ریز و درشت با اسامی مختلفی وارد بازار عمده خرید و فروش عدس در ایران می شود. شرکت بازرگانی حبونای تولید و عرضه کننده انواع عدس با کیفیت می باشد.قیمت عدس در بازار ایران

کیفیت تولید عدس ایرانی و خارجیکیفیت تولید عدس ایرانی و خارجی

عدس های تولید داخل با توجه اقلیم ایران در شهرهای استان لرستان کشت و تولید می شوند. عدس های داخلی با اندازه ای ریز می باشند که مناسب پخت عدسی هستند.عدس های خارجی وارداتی از کشورهای گوناگون دارای تنوع کیفی بالایی می باشند. انواع عدس های وارد شده شامل: عدس کانادایی، عدس روس و عدس قزاق می باشد. عدس قزاق نوعی عدس ریز می باشد که کیفیت آن با عدس ریز ایرانی تقریبا برابر می باشد. از عدس روس برای بسته بندی و فروش فله استفاده می شود. عدس کانادایی یکی از با کیفیت ترین عدس موجود در بازار می باشد.

قیمت عدس در بازار ایرانی و خارجیقیمت عدس در بازار ایرانی و خارجی

تنوع تولید و واردات عدس برای تاجران حبوبات و شرکت های بازرگانی تولید و پخش موجب شده است تا قیمت عدس به تعادل برسد. شرکت بازرگانی حبونای یکی از عرضه کنندگان عدس با کیفیت ایرانی و خارجی در بازار است.  قیمت عدس های تولید شده در ایران که بیشتر در استان لرستان تولید می شود و از نوع عدس ریز می باشد با توجه به کبفبت محصول متفاوت می باشد. عدس های وارداتی روس، قزاقر و کانادا نیز از تنوع قیمت بالایی برخوردار می باشند. عدس کانادایی یکی از با کیفیت ترین و همچنین گران ترین عدس وارداتی بازار می باشد. عدس قزاق با توجه به کیفیت مطلوب از قیمت عمده پایین تری برخوردار می باشد. برای اطلاع از قیمت عدس فله ایرانی و خارجی می توانید به سایت شرکت بازرگانی حبونای مراجعه نمایید.

مزایای خرید عدس عمده در بازارمزایای خرید عدس عمده در بازار

با توجه به خواص حبوبات بخصوص عدس، مشتریان زیادی برای خرید عدس به بازار مراجعه می نمایند. اگر بعنوان مشتری خرید عمده عدس به بازار مراجعه کنید با انواع عدس وارداتی و داخلی روبرو خواهید شد. برای بسته بندی عدس، خرید عدس فله وارداتی بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا عدس داخلی بعلت ریز بودن مشتریان خاص خود را دارد. شرمت بازرگانی حبونای تولید کننده انواع عدس های موجود در بازار می باشد. برای خرید انواع عدس عمده می توانید به سایت فروش شرکت حبونای مراجعه نمایید.

اطلاع از قیمت خرید عدس در بازاراطلاع از قیمت خرید عدس در بازار

بدلیل افزایش تقاضای مشتریان برای خرید عدس در بازار، قیمت عدس در بازار با توجه به برند شرکت بسته بندی عدس، نوع عدس و همچنین مرکز خرید عدس بسیار متفاوت می باشد. برای خرید عدس با کیفیت و مرغوب و همچنین قیمت مناسب لازم است با شرکت بازرگانی حبونای آشنا شوید. با مراجعه به سایت فروش اینترنتی شرکت حبونای می توانید انواع حبوبات مورد نظر خود را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عدس

خرید اینترنتی عدس عمده با تخفیف ویژه

با وجود پیشرفت های زیاد تکنولوژی در عصر حاضر خرید اینترنتی عدس نیز فراهم شده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *