فروش نخود فله قیمت بسیار متفاوتی نسبت به فروش نخود خرد در بازار دارد زیرا خرید و فروش و صادرات نخود فله در تمامی نمایندگی ها ازجمله نمایندگی شرکت چیرا دارای تخفیف های ویژه ای می باشد، اگر به دنبال خرید نخود فله با کیفیت بالا، بدون واسطه همراه با ارسال رایگان هستید، با ما همراه باشید .

فروش نخود فلهقیمت نخود تازه

از معیار های اصلی نخود درجه یک و با کیفیت می توان به امساله بودن نخود، زود پز بودن نخود، با کیفیت بودن نخود، سایز مناسب نخود نسبت به نیاز اشاره کرد اما در بسیاری از خرید های عمده و فله این معیار ها رعایت نمی شود، اگر به دنبال خرید نخود فله سه خان، خرید نخود فله ای فلافل، خرید نخود فله ای دو خان و… هستید ما به شما خرید از نمایندگی رسمی فروش نخود فله ای چیرا را معرفی می کنیم، این نمایندگی نه تنها به خرید و فروش نخود همراه با معیار های درجه یک و کمترین قیمت در ایران می پردازد بلکه به صادرات آن به کشور های دیگر نیز مشغول می باشد.

قیمت نخود فله ای

قیمت نخود تازه

قیمت نخود با توجه به شرایط ارزی و نوسانات موجود در کشور ایران روز به روز افزایش پیدا می کند و باعث می شود تا بازار با تورم خاص خود روبرو باشد اما اگر شما به دنبال خرید نخود با کمترین قیمت ممکن در سال ۱۴۰۰ هستید تنها می توانید از پارامتر خرید نخود فله ای استفاده کنید، زیرا ایمن معیار باعث می شود تا نمایندگی درصد بالایی از هزینه را از شما دریافت نکند و شما یک خرید با صرفه را با کمترین قیمت ممکن تجربه کنید.

البته قابل ذکر است که شرکت چیرا به دلیل تولیدات داخلی خود به عنوان یک واسطه شناخته نمی شود بلکه تولید کننده اصلی نخود می باشد، به همین دلیل نخود را به قیمت کشاورزی و زیر قیمت بازار به شما می فروشد و شما نه تنها کاهش قیمت در اصر خرید نخود فله ای را تجربه می کنید بلکه هیچگونه سود اضافه بر سازمانی به شرکت چیرا پرداخت نخواهید کرد.

از دیگر معیار های کاهش قیمت اصلی برای خرید نخود فله ای می توان به هزینه رفت و آمد اشاره کرد زیرا شرکت چیرا در صورت استفاده شما از سایت، شبکه اجتماعی و تماس های تلفنی با رعایت پروتکل های بهداشتی برای سفارش ، ارسال رایگان ارائه می دهد و شما نخود فله ای را با پایین ترین قیمت موجود در بازار دریافت خواهید کرد.

بهترین نمایندگی فروش نخود در ایران

قیمت نخود پخته

نمایندگی چیرا با توجه به سابقه کاری خود و کیفیت بالای محصولات ارائه شده به عنوان بهترین نمایندگی فروش نخود در ایران شناخته می شود زیرا واسطه ها را برای معامله خود حذف کرده است و به صورت مستقیم به معامله با خریدار می پردازد تا کمترین قیمت را برای فروش نخود فله ارائه کند.

استاندارد های شرکت چیرا نسبت به دیگر شرکت های خرید و فروش و صادرات بسیار قوی تر است، همچنین شرکت چیرا تنها از منابع معتبر نخود وارد کرده و قبل از واردات نخود و خرید و فروش آن از کیفیت محصول ۱۰۰% مطمئن می شود.

لرستان و کرمانشاه از منابع اصلی نمایندگی چیرا برای تهیه نخود داخلی می باشند؛ البته قابل ذکر است که شرکت چیرا به دلیل تنوع بالای محصولات خود از کشور های دیگر نیز نخود وارد می کند، اما کیفیت محصولا تضمین شده است و با کمترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید آنلاین نخود فله ای قیمت نخود بهاره کرمانشاه

شرکت چیرا تنها ارائه دهنده نخود سه خان یا دو خان نیست بلکه شما با ورود به سایت با حداقل ۵۰ نمونه نخود متفاوت با ترکیب های متفاوت و سایز های متفاوت روبرو خواهید شد، با دقت انتخاب کنید و پس از انتخاب میزان مورد نظر خود را وارد کنید، در نهایت اطلاعات خواسته شده را ارائه دهید و هزینه درخواستی را پرداخت کنید، میزان زمان مورد نظر برای تحویل محصول بین ۱ تا ۳روز می باشد.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *