فروش حبوبات
خانه / نخود / اطلاع از قیمت هر کیلو نخود برای صادرات

اطلاع از قیمت هر کیلو نخود برای صادرات

نخود یکی از حبوبات تولید شده در استان های غربی کشور می باشد که با توجه به اقلیم منطقه نوع خاصی از آن تولید می شود. قیمت هر کیلو نخود برای صادرات به فاکتورهای مهمی بستگی دارد. نخود با کیفیت صادراتی بعلت یکدست و درشت بودن دارای قیمت بالاتری می باشد. برای خرید عمده نخود صادراتی و مناسب بسته بندی می توانید به سایت شرکت بازرگانی حبونای مراجعه کنید.

اطلاع از قیمت هر کیلو نخود برای صادرات

قیمت انواع نخود تولید شده در بازارقیمت انواع نخود تولید شده در بازار

برای اطلاع یافتن از قیمت انواع حبوبات در بازار، وجود واسطه ممکن است مشتریان را از قیمت واقعی دور کند. نخود های تولید شده در زمین های کشاورزی با توجه به ریز و درشت بودن دارای تنوع بالایی می باشد. نخود ها انواع گوناگونی دارند. نخود فلافلی، نخود خرمنی، نخود پاییزه، نخود سه خان، دو خان و تک خان از انواع نخود های تولیدی بازار می باشند که براساس سایز بندی و کیفیت محصول دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در این میان قیمت نخود فلافلی بعلت ریز بودن سایز آن پایین تز از بقیه می باشد و نخود تک خان گران ترین نخود موجود در بازار می باشد. شرکت حبونای عرضه کننده انواع نخود ایرانی و صادراتی با کیفیت در بازار حبوبات می باشد.

صادرات انواع نخود در بازارصادرات انواع نخود در بازار

صادرات محصولات کشاورزی در کشور بسیار رونق دارد. حبوبات در این میان دارای سهم زیادی می باشد. نخود صادراتی با کیفیت دارای اندازه یکسان و درشت می باشد و در اصطلاح به نخود تک خان معروف می باشد. نخود های ریز یا نخود فلافلی دارای قیمت پایین تری می باشند که علاوه بر قیمت اندازه ی این نخود ریز تر می باشد. خرید و فروش و قیمت هر کیلو نخود برای صادرات در سایز و کیفیت مختلف برای مشتریان و تاجران عمده این محصول بسیار مهم است. بمنظور خرید انواع نخود مرغوب و با کیفیت صادراتی موجود در بازار، شناخت انواع نخود مهم است. نخود ها انواع گوناگونی دارند. شرکت بازرگانی حبونای آماده ی بستن قرارداد صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر می باشد.

تعیین قیمت هر کیلو نخود برای صادراتتعیین قیمت هر کیلو نخود برای صادرات

تعیین و مشخص نمودن قیمت انواع نخود صادراتی در بازار از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا مشتریان خرید عمده نخود باید برای خرید انواع نخود برآورد هزینه نمایند. افزایش قیمت نخود صادراتی در میان تمام حبوبات شایع می باشد. عوامل موثر بر قیمت صادرات نخود شامل گران شدن ارز و هزینه گمرک، هزینه بالای بسته بندی و همچنین دستمزد کارگران در کارخانجات بسته بندی نخود می شود. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت نخود مراجعه به سایت های فروش و تماس با کارخانجات بسته بندی می تواند کمک کند.

خرید و فروش اینترنتی نخود برای صادراتخرید و فروش اینترنتی نخود برای صادرات

برای خرید و بسته بندی نخود صادراتی، مشتریان خرید عمده بدنبال نخود با قیمت مناسب می باشند.خرید نخود با کیفیت و صادراتی شرکت حبونای علاوه بر اینکه شما را از کیفیت محصول آگاه می سازد دارای فواید دیگری می باشد. خرید آنلاین حبوبات و نخود با کیفیت موجب می شود تا با تسهیل امر خرید، در وقت صرفه جویی شود. سفارش انواع مختلف نخود در سایت با توجه به عکس محصولات موجود در بازار انجام می شود. شرکت بازرگانی حبونای با توجه به مشتری مداری و اخلاق حرفه ای سفارشات تکمیل شده توسط مشتریان را در اسرع وقت و با بهترین بسته بندی به دست مشتریان می رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *